46 yok olan

garip
Çekilen ilk sezona ait 13 bölümü izledikten sonra merakla ikinci sezonunu beklediğim ama bu beklentimin hiç karşılanmayacağı yönünde endişe duyduğum seyir zevki yüksek dizi. Hayırlısı bakalım.

kelebek

garip
Yeryüzünde bilindiği kadarı ile yaklaşık olarak 150 bin farklı türü olan, türlerine göre yaşam süreleri 1 gün ile 1 yıl arasında değişen, oldukça güzel, kanatlı bir hayvandır.

garip

garip
Herkese selamlar olsun sözlükdaşlarım. Yine, yeniden ben geldim. Sizlerden ayrı kaldığım süre zarfında sizleri ve yazmayı çok özledim. Çok daha iştahlı bir şekilde dönüş yaptım. Ee ne duruyorsunuz, yazalım hadi.

kedi sahibi sözlük yazarları

garip
Eğer mahallemizdeki kediler sayılıyorsa beni listeye ekleyebilirsiniz. Tam 5 tane kedim var. Düzenli olarak mamalarını ve sularını koyarım. Zaten unutacak olsam balkonum alçak olduğu için hemen balkona gelip sandayelerime kurularak miyavlamaya başlarlar. Çok tatlılar ama yaa napiyim.

seri artı oy veren melek

garip
Girmiş olduğum tanımları okuyarak artı veriyorsa baş tacı yapılması gereken melektir. O ne yüce gönüllülüktür öyle efenim. Ancak okumadan artılıyorsa kızarım çünkü sözlüğün işlevselliği yazmak, okumak ve oylamaktan geçer. Okuyunuz lütfen.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol