confessions

itir

- Yazar -

  1. toplam entry 70
  2. takipçi 1
  3. puan 2502

garip

garip
Herkese selamlar olsun sözlükdaşlarım. Yine, yeniden ben geldim. Sizlerden ayrı kaldığım süre zarfında sizleri ve yazmayı çok özledim. Çok daha iştahlı bir şekilde dönüş yaptım. Ee ne duruyorsunuz, yazalım hadi.

az

garip
Hakan günday tarafından yazılmış hayata dair birçok olguyu barındıran güzel bir kitap. Okuduktan sonra bana kalan ise; insanların ne kadar zor bir hayat yaşarlarsa yaşasınlar mutluluğu kovalamaya devam ettikleri sürece er ya da geç bu mutluluğa sahip olabilecekleridir. Bence bu oldukça önemli bir çıkarım. O zaman kovalamaya devam.

kedi sahibi sözlük yazarları

garip
Eğer mahallemizdeki kediler sayılıyorsa beni listeye ekleyebilirsiniz. Tam 5 tane kedim var. Düzenli olarak mamalarını ve sularını koyarım. Zaten unutacak olsam balkonum alçak olduğu için hemen balkona gelip sandayelerime kurularak miyavlamaya başlarlar. Çok tatlılar ama yaa napiyim.

itir

garip
Yazdığı tanımlara hayat veren yazar. Onun tanımlarını okurken adeta anı yaşıyorum. Hele o AŞTİ ile ilgili tanımı yok muydu? O tanımı okurken AŞTİ'ye gittim, o duvarın dibine çökerek çayımı yudumladım ve güneşin doğuşunu izledim. Aynı tanımı tekrar yazmanı istesem ayıp olur mu acaba? Bu arada fuşyayı yakaladım @itir, haberin olsun. Kendisini keyifle okuyorum, bol bol yazsın yazarı.

2
itir itir
Aşti ' yi yazacağım (söz) hatta üstüne bir de kedi ve saksı da ekleyeceğim. Sen tanım iste garip arkedeş.
garip garip
Böyle emrivaki gibi olmadı dimi hocam. Ayıp ettiysem affola. Ama o tanım çok güzeldi bee. İlginize teşekkürler.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol