confessions

ersan kuneri

- yazar -

  1. toplam entry 333
  2. takipçi 1
  3. puan 10240

ironi sözlük formatı

yossi kohen
1-) ironi sözlük yazarları, diğer ironi sözlük yazarları ile polemiğe girmemeli, onlara hakaret etmemelidir.

2-) ironi sözlük yazarları, kişi veya kurumlara hakaret eden entryler girmemelidir.

3-) ironi sözlük yazarları, ilgili başlıklara tanım, alıntı (belirtmek şartıyla), bakınız veya örnek şeklinde entry girmelidir.

4-) ironi sözlük yazarları, entrylerinde adres, telefon numarası, isim, e-mail adresi, özel mesaj bilgilerini kullanmamalıdır.

5-) ironi sözlük yazarları, entrylerinde dil bilgisi ve noktalama işaretlerine özen göstermelidir. sözlüğün dili türkçe'dir, tamamı yabancı dilde olan entryler silinir. türkçe dilinde özet yazılmalıdır veya yıldızlı bakınızla çeviriler yapılmalıdır.

6-) ironi sözlük yazarları, entrylerinden kendileri sorumludur. sözlük yönetimi entrylerin hukuki yaptırımından sorumlu değildir. savcılık tarafından talep edildiği takdirde yazarların ip bilgileri hukuki süreç kapsamında verilebilecektir.

7-) ironi sözlük yazarları, entrylerinde etnik, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim veya din gibi herhangi bir türde ayrımcılık yapmamalıdır.

8-) gerekli durumlarda, ironi sözlük yöneticileri, herhangi bir entryi ya da kişiyi silmek/durumunu değiştirmek vb. hakkına sahiptir. bu işlem sonrası yöneticinin kişilere bilgilendirme yapması gerekmez.

9-) ironi sözlük yazarları, özel mesajları izinsiz deşifre edemez. özel mesajlarla diğer yazarlara taciz, tehdit ve reklam içerikli istenmeyen mesajlar gönderemez.

10-) ironi sözlük yazarları, entrylerinde özel hayata saygı göstermeli, deşifre olmamış kişileri istekleri dışında deşifre etmemelidirler.

11-) ironi sözlük yazarları, diğer yazarların isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi kişisel bilgilerini hiçbir şekilde başka yerde kullanmamalıdır.

12-) ironi sözlük yazarları girdikleri tüm entryleri sildiklerinde yöneticiler tarafından çaylak yapılır ya da sözlükten uçurulur.

13-) bu kurallar yöneticiler tarafından gerekli görüldüğünde herhangi bir bildirime gerek görmeden güncellenebilir, ek yapılabilir. kuralları takip etmek yazarların sorumluluğundadır.

sitede yazılanlar doğru olmayabilir. site içeriği küçük yaştakiler için uygun olmayabilir. entryleriniz; tanım, tanım devamı, örnek veya bakınız içermiyorsa silinir. ironi sözlük formatının dikkatlice okunması tavsiye edilir.

kullanıcı sözleşmesi

yossi kohen
siteye kayıt olan kullanıcılar işbu kullanıcı sözleşmesini ve ironi sözlük formatı başlığında yer alan sözlük kurallarını okuduğunu ve bu kurallara uyacağını kabul etmiş sayılır.

sözleşme veya kurallar duyuru yapılmaksızın ve tek taraflı olarak değiştirilebilir. kullanıcı bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılacaktır. bu nedenle kullanıcıların sözleşme metnini belirli aralıklarla kontrol etmesini öneriyoruz.

sözlük üyeliği 18 yaşından büyük tüm internet kullanıcılarına açıktır.

üyelik kişiye özeldir ve başkasına devredilemez.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol